HAKKIMIZDA

Müşteri memnuniyeti odaklı, ayrıntılı ve stratejik tasarım...

R Fair Architecture olarak 2011 yılından beri sayısız stand tasarımı ve iç mimari projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki A'dan Z'ye yürüttüğümüz projelerde ise; bir çok stand tasarımı, iç mimari, çok amaçlı ofis, ev, yaşam alanlarını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları ve layık görüldüğümüz ödülleri, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıra dışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

12

Yılın
deneyimi

986+

Tamamlanan
proje

185.853m2

Proje
alanı

img img

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta.

Yenilemek veya değiştirmek istediğiniz yaşam alanlarınızı en efektif şekilde projelendirirken; tasarım prensiplerine matematik ve sanatı dahil ederek hayallerinizi tecrübemizle buluşturuyoruz.

İhtiyacınız doğrultusunda bizimle iletişime geçin; R Fair Architecture Ekibi olarak sizin için en uygun projeyi hayata geçirelim.

Hizmetlerimiz

İç Mimari Tasarımı; İç mimari tasarım, bizim için sadece nitelikli ve güzel bir mekan yaratmaktan çok daha fazlasıdır. Mekanlarını tasarladığımız firma veya kişilerin kurumsal kimlikleri ve marka kültürleri temel ihtiyaç ve gereksinimler çerçevesinde harmanlanır. Bu süreç ekibimizin haricinde, çeşitli mühendislikler ve gerekli danışmanlar ile birlikte yürütülerek, kusursuz hale getirilir.

Stand Tasarımı; R Fair Architecture olarak temel faaliyet alanları arasında yer alan Fuar Stand tasarımı, mağaza ve ürün teşhir üniteleri konularında müşterilerine kurumsal ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Çalışmalarında müşteri hedeflerini doğru algılayarak, amacına uygun imal edilebilir, uygulanabilir doğru projeleri üretmektedir. Profesyonel mimar ve içmimar ekibi ile amacına uygun birçok projeyi hayata geçirmiş ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır.