KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Vizyonumuz

R Fair Architecture bünyesinde mimar, içmimar, mühendis, kalifye personel ve danışmanlardan oluşan çok yönlü bir kadroyu barındırmaktadır. Mimarlık alanında işlevsel tasarımlar ve uygun maliyetli çözümler üreten firmamız, kullanıcılara yepyeni bir tasarım süreci yaşatıyor. Müşteri memnuniyetinden ve özenli bir ekip çalışmasından ödün vermeyerek yoluna devam ediyor.
* Ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan lider bir kurum olmak
* Bilime, sanata, çevreye en üst düzeyde katkı vermek,
* Mimari konularda halkı bilinçlendirerek sağlıklı, planlı, çevreye saygılı projeler oluşturmak

Misyonumuz

Misyonumuz, dürüst, güvenilir, gelişen teknolojiye uyumlu, standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.
* Ulusal ve uluslararası platformlarda başarılı projeler üreten, disiplinler arası ilişki kurabilen, araştıran, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, kendini geliştiren kurum olmak.

Müşteri odaklıyız;
Çünkü müşterilerimizi anlamak, ihtiyaçlarını öngörmek ve bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak için önce kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyor, onun gibi düşünmeye çalışıyoruz.

Güveniliriz;
Çünkü uzun süreli, her iki tarafın da kazandığı ilişkilerin güvenle oluşturulabileceğini biliyoruz. Güçlü sermayemiz ve dünyaya açık işletme anlayışımız ile tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman kazandıran, onların yüzünü güldüren bir marka olmak için çalışıyoruz.

Yenilikçiyiz;
Çünkü farklı hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Değişen dünyayı, ürünleri ve ihtiyaçları takip ediyor, her gün kendimizi geliştiriyoruz.

Sonuç odaklıyız;
Çünkü belirlediğimiz hedeflere yönelik yapılması gereken tüm çalışmaları başarıyla yürütüyor, karşılaşılan problemlerin yanı sıra karşılaşılma ihtimali olan problemlere yönelik çözümler üretiyor, çalışmalarımızı zaman kaybetmeden hayata geçirerek karlılık ve verimliliği artıracak şekilde organize oluyoruz.

Hızlıyız;
Çünkü tecrübeli, işine ve insana değer veren çalışanlarımızla her aşamada hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimize sorunsuz bir çözüm ortağı olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Takım ruhuna inanırız;
Çünkü işimiz ve görevlerimiz; karşılıklı güven ve saygı çerçevesindedir. Birbirimizi motive eder, ortak amaç ve hedefler etrafında toplanırız. Takım ruhu, güven ve yetenek anahtar kelimelerimizdir.

İşimizde uzmanız ve hep en iyi olmak için çalışırız;
Çünkü sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmemizi sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. İş yapış şeklimizle fark yaratırız çünkü en büyük değil en iyi olmak için çalışırız.

Hedefimiz mükemmelliktir;
Kurulduğumuz günden beri, temel hedefimiz mükemmelliktir.

Kalite Politikamız

* Kalite politikamızın temelinde müşteri memnuniyeti ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmak gelmektedir.
Tasarım bölümümüzün geniş bilgi birikimi ve deneyimi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan, çevreye uyumlu, ekonomik ve gerçekçi çözümler içeren, yaşam mekan kalitesini yükseltmeyi hedefleyen, estetik, dünya standartlarında projeler üretmek. Birden fazla projeyi eş zamanlı gerçekleştirirken, tüm projelerde standart kaliteyi korur ve müşteri memnuniyetinin kusursuz bir şekilde temin edilmesine yönelik olarak uygulamak.
* Projelerin kullanıcıya teslimine kadar her aşamasında iş ortaklığı kurabileceğiniz bir firmadır. Doğru malzeme seçimi, ekonomik tercihler ve kullanıcı odaklı çözümlerle sağlamlık ve fonksiyonların harmanlandığı sürecin mimarıdır. Özenli detay çözümleri ile hızlı ve güvenilir uygulama garantisi vermektedir.
* Bireyselliğinizi temsil eden projelerde uzmanız. Tasarımcılarımız sizin için nasıl mükemmel bir alan yaratacağını biliyorlar. Dayanıklı malzemeler, kalitatif çalışma ve yenilikçi teknolojiler için çalışıyoruz. Eşsiz mimari çözümümüzün ve tasarım projelerimizin tadını çıkarın!